- HyperX

Цена
€71 99 / 140 80 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Gaming |
| Съвместимост | PC |
| Свързване | С кабел |
| Чувствителност | 26000 dpi |
| Брой бутони | 5+1 |
| Други | 2 m |
| Други | Virgin PTFE крачета |
| Размери | 124.2 x 66.8 x 38.2 - 0 мм |
| Цвят | Бял |
| Сензор | Precision HyperX 26K Sensor |
| Тегло | 0.05кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна |
| Polling Rate (Hz) | 1000 |
| Тегло | 0.05кг |
Геймърска мишка HyperX Pulsefire Haste 2 – Бяла
Изживейте свръхлека прецизност с HyperX Pulsefire Haste 2, създадена за състезателни геймъри, които изискват скорост и точност. Порестата структура на корпуса намалява теглото до само 53g, а сензорът HyperX 26K осигурява проследяване с точност до 26 000 DPI.
Ключови Предимства
- Свръхлек дизайн — Тежи само 53g за безпроблемни и бързи движения без умора.
- Сензор HyperX 26K — Оптичен сензор с 26 000 DPI и 1% точност на разделителната способност.
- Кабел HyperFlex 2 — Гъвкав кабел тип паракорд с USB-C намалява съпротивлението за почти безжично усещане.
- Тефлонови плъзгачи — Големи плъзгачи от чист PTFE за гладко плъзгане по всяка повърхност.
- Издръжливи превключватели — Оценени за 100 милиона кликвания с ясна тактилна обратна връзка.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна (USB-C) |
| Сензор | HyperX 26K Optical |
| DPI | До 26 000 |
| Честота на опитване | 1000 Hz |
| Брой бутони | 6 |
| Тегло | 53 g |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Живот на превключвателите | 100 милиона кликвания |
Какво има в кутията
- Мишка HyperX Pulsefire Haste 2
- Кабел HyperFlex 2 USB-C
- Комплект грип ленти
- Кратко ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










